Hakkımızda | Çolakoğlu Yapı
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.
Cevizli Mah. Bağdat Cad.Yavuz Sok. No:28 34844
Maltepe / İstanbul
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

Şirketimiz, 1982 yılında girdiği inşaat sektörüne ÇOLAKOĞLU YAPI olarak yoluna devam etmektedir.

Yıllardır edindiği sektörel birikimi, konut projelerinde ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için sizlerin hizmetine sunmaktadır. ÇOLAKOĞLU YAPI; tüm ticari gayrimenkullerin, özellikli ve markalı konutların geliştirilmesinde uzman kadrosu ile hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluştur.

Kurulduğu günden bugüne kadar ÇOLAKOĞLU YAPI, dünyadaki gelişmeleri hizmetlerine yansıtan, çağdaş, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren firmamız, müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Köklü geçmişimizden aldığımız güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımızı koruyarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana, hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yeniliklerimizle, Türkiye´de üretim yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Daima daha ileriye gitmeyi, daha kaliteliye ulaşabilmeyi hedef edinen firmamız teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızın ispatı, altına imzamızı attığımız projelerimizdir. ÇOLAKOĞLU YAPI, bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden, yeninin ve daha iyinin peşinden koşmaya devam edecektir.

 

Misyonumuz

Müşteri odaklı olmak, müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak, sadelik, samimiyet, dürüstlük-güvenilirlik, insanlara ve çevreye saygı.

 

Vizyonumuz

Şirketimiz, tüm gayrimenkul projelerini, hak ettikleri kalitede ve en ideal halleriyle; toprak seviyesinden son kullanıcıya ulaşana kadar evrelerini; hatasız iş anlayışı ve tüm ahlaki değerlere sadık kalarak hayata geçirir. Yerli ve yabancı yatırımcılar için gayrimenkul geliştirme ve gayrimenkule değer kazandırma konusunda; alanın en iyi ve tercih edilen firmalardan biri olmaktır.